Sale! Opteka opteka115727ModelBrand OptekaModel opteka115727DetailsType Fixed Length LensColor BlackDiameter 49mmFocus Type Manual FocusFocal Length 28 mmAperture Maximum: f/2.8 Minimum: f/22Camera Mount Micro Four ThirdsLens Construction 6 elements in 5 groupsF
Opteka opteka115727
| Brand | Opteka |
|---|---|
| Model | opteka115727 |
| Type | Fixed Length Lens |
|---|---|
| Color | Black |
| Diameter | 49mm |
| Focus Type | Manual Focus |
| Focal Length | 28 mm |
| Aperture | Maximum: f/2.8 Minimum: f/22 |
| Camera Mount | Micro Four Thirds |
| Lens Construction | 6 elements in 5 groups |
| Filter thread (Diameter) | 49 mm |
| Image Stabilization | No |
|---|---|
| Autofocus | No |
| Dimensions | 2 x 1.5 x 2 in. |
|---|---|
| Weight | 4.8 oz. |
| First Listed on Newegg | February 13, 2019 |
|---|
$25
We offer free shipping on orders over $30. Please check the free - shipping eligibility at checkout.
It usually takes [3-5] business days for standard shipping. Please note that this is an estimated time frame and may be affected by local holidays, and unforeseen circumstances.
Reviews
There are no reviews yet.