Sale! Opteka opteka115765ModelBrand OptekaModel opteka115765DetailsType Fixed Length LensColor BlackDiameter 49mmFocus Type Manual FocusFocal Length 35 mmCamera Mount Fujifilm X mountLens Construction 6 elements in 5 groupsFilter thread (Diameter) 49 mmFeaturesI
Opteka opteka115765
| Brand | Opteka |
|---|---|
| Model | opteka115765 |
| Type | Fixed Length Lens |
|---|---|
| Color | Black |
| Diameter | 49mm |
| Focus Type | Manual Focus |
| Focal Length | 35 mm |
| Camera Mount | Fujifilm X mount |
| Lens Construction | 6 elements in 5 groups |
| Filter thread (Diameter) | 49 mm |
| Image Stabilization | No |
|---|---|
| Autofocus | No |
| Dimensions | 2.25 x 1.7 x 2.25 in. |
|---|---|
| Weight | 7.2 oz. |
| First Listed on Newegg | November 14, 2020 |
|---|
$25
We offer free shipping on orders over $30. Please check the free - shipping eligibility at checkout.
It usually takes [3-5] business days for standard shipping. Please note that this is an estimated time frame and may be affected by local holidays, and unforeseen circumstances.
Reviews
There are no reviews yet.